Chat live seks shqiptar Eeb cam melayu sex chat

Ai dul nga dhoma duke me injoruar komplet dhe iku shkoj.

Disa muaj më vonë ndodhi një konflikt financiar në mesin e vllëzërve dhe ata u ndan njëri me tjetrin dhe ai kaloj në një shtëpi tjëter që ishtë pronë e familjes. Edhepse kaloj një kohë e gjatë deri sa burri im dhe ai u pajtuan njëri me tjetrin unë përseri nuk mund ta harroja atë dhë nuk mund ta harroja ftyrën e tij.

XRoulette is the first Chat Roulette alternative open-minded to sex meeting that allow you to pick up your own favourite sex category.

If you want a total random sex experience use the Xroulette random room or spin the roulette wheel above.

cctrl=public,max-age=518400&quality=100&imagesource=IMLFOH&mark=1&watermark=0&width=422&height=315&filename=0288/1179288/1179288O1468814550.jpg" data-r-id="10" data-price-id="4" data-price="2.8" data-is-hh="False" data-is-online="true" data-bio-page="/tr/live-sex-chat/cam-girls/Mary Tia29" data-is-auto-play="false" data-is-room-full="False" //i2.wlmediahub.com/imagesrv/imp_getimage?

Kur hoqi peshqirin cte shoh.e di qe eshte vellai im por u cmenda per te .e doja ne shtrat vellain tim.u preva di as vete nje super seksi.gjoksin e kam 4them te drejten sa pashe karin e tij u laga.u dritherova se cme zuri.e preka pidhin me dore ne ato bere qull me veshi bokset dhe teksa po dilte u keputa fare dhe sleviza ai me ben me tha.u tremb pasi sme kishte degjuar dhe e nuhati qe po e i thash po te shoh sa seksi andej me tha duke me pa qe kisha rripin e zberthyer te pantallonave e un menjehr si motra e madhe e lutem i thash hajde me bej vetem sot femren me te lumtur ne e kapa e me shtyu dhe u shokua ne kur un hoqa te gjitha dhe dola vetem me tanga dhe recipeta te zeza smund te rezistonte.i shkoi leng nga goja.menjeher ja terhoqa bokset dhe ashtu sic ishim u shtrime pertoke dhe filluam te putheshim dhe ferkoheshim si te marre.degjoheshin vetem pershperitjet dy ishim te po cmendesha nga pse vellai im doja te me qinte si i marre.u cmend pas cicave te mia i shkreti.sikur skishte pare kurr cica aq te medha.vetem i lepinte,i thithte kokat e cices deri sa me beri gjith kapte nga i tij i madh me mbushte ja preka u ta kisha te ta shijoja ne goje.direkt ju sula dhe fillova tja thithhja me fuste gishtat ne pidhe dhe un cmendesha.e bente me qellim qe tja thithja me filloi te eksitohej mori me hipi siper dhe benim pozicionin 69i lepija karin ai me futi llapen...ohhhhhhhhhhhhhh edhe tani lagem kur e e fuste llapen ai lepinte bythen.uuuufffffffffff si u bera.bertisja si e vetem karin e tij ne pidhin ajo me kapte cicat dhe mi shtrengonte e perplaste karin ne pidhin tim....ohhhhh ngriti kembet dhe bertita me te madhe nga orgazma qe me vinte...me qinte ai..prap si me e madhe qe isha e zoteroja her pas here.bythet e mia e cmenden.cicat e mia katra ja fusja ne turinj dhe ai ktheu mbrapa dhe me dukej sikur po shikonim ndonje film porno e jo qe po i benim te gjitha qiu sa me qiu.donte te provonte cicat e mia...i peshtyva njeher dhe ja mora karin ja futa mes cicave.fillova ta prishja me par ndonjeher njeri te prishej ashtu mbi beri gjith mbushen cicat gjith sperme.u prish dhe u shkova u lava dhe kur me vjen ne mbertheu dhe filloi te me qinte ashtu ne kembe teksa uji rridhte.e peshtyu njeher doren dhe ma ferkoi vrimen e anusit.ooohhhh cfar dhembje kam ndjere.u be si i marre.filloi te me qinte ne e duroja dot...ishte e tmerrshme.filloi te me qinte sdi u prish ne bythen sa e bukur ishte kjo pjese.e ndjeja spermen e tij qe rridhte ne bythen time....e cila dilte jashte dhe me mbushi gjith kofshet.... Eshte gjeja me e bukur qe me ka ndodh ne pse e ndaluar...e te mund te bej gjithcka...heren e fundit ja mora spermen ne goje........

Prinderit jetojne jashte dhe un jetoj ne apartament vetem me vellain prej dy vitesh. Ne ate moment ai per fat sme kishte degjuar dhe kishte lene cik deren hapur.

cctrl=public,max-age=518400&quality=100&imagesource=IMLFOH&mark=1&watermark=0&width=422&height=315&filename=0161/1117161/1117161O1443208672.jpg" data-r-id="10" data-price-id="5" data-price="1.48" data-is-hh="True" data-is-online="true" data-bio-page="/tr/live-sex-chat/cam-girls/Valery Vixen" data-is-auto-play="false" data-is-room-full="False" //i1.wlmediahub.com/imagesrv/imp_getimage?

cctrl=public,max-age=518400&quality=100&imagesource=IMLFOH&mark=1&watermark=0&width=422&height=315&filename=0052/994052/994052O1433133104.jpg" data-r-id="10" data-price-id="4" data-price="2.8" data-is-hh="False" data-is-online="true" data-bio-page="/tr/live-sex-chat/cam-girls/Green Eyes Girl" data-is-auto-play="false" data-is-room-full="False" //i1.wlmediahub.com/imagesrv/imp_getimage?

Leave a Reply